Mersin asansörlü taşımacılık

Mersin Ay asansörlü evden eve taşımacılık firması olarak, Mersin’in şehir içi ve şehirler arası en uygun fiyatlı asansörlü taşımacılık işini biz yapmaktayız. Müşterilerimizin isteğine özel farklı kapasiteye sahip araçlarla başta evden eve nakliye olmak üzere bir çok alanda hizmet veren firmamız, adından da anlaşılacağı gibi Mersin asansörlü taşıma alanında kendisini ve personelini hızla geliştirmiş, en güvenilir, en hızlı ve en uygun fiyatlı Mersin asansörlü taşıma hizmeti sunmaktadır.

Mersin’de yüksek katların hızla çoğalmasıyla birlikte nakliye firmalarının olmazsa olmazı haline gelen yük asansörleri neredeyse her firmanın sermayesine girmiştir. 1. kattan 25. kata kadar farklı özelliklere sahip yük taşıma asansörleri ile hizmet sağlayan firmalar içerisinde olan AY Nakliyat, asansörlü taşıma talebinde bulunan tüm müşterilerine gerek fiyatıyla gerekse hizmet kalitesiyle farkı yaşatmaktadır.

Asansörlü taşıma işleminin nasıl yapıldığı hakkında detaylı bilgi almak için bizimle iletişime geçebilirsiniz.

Öncelikle müşterilerimizle anlaşma sağlama aşamasında ön bilgi vermekteyiz. Taşınmanın günü ve saati karşılıklı olarak kararlaştırıldığı andan sonra taşıma ekiplerimiz taşınma yerine gelip eşyalara müdahale ettiği andan itibaren her şey firmamız güvencesi ve garantisi altına alınmaktadır. Elemanların tek tek, uzmanlık alanlarına göre eşya paylaşımı yaparak paketleme işine koyulmasından sonra asansörlü taşıma operatörümüz binanın en uygun yerine yük asansörünü kurarak eşyaların asansörle taşınmasına hazır hale getirmektedir. Paketlenen eşyalar yük asansörüne yüklenerek 25. katta dahi olsa dakikalar içerisinde aracımıza yükleyecek şekilde taşınmakta ve saatler hatta günler sürecek taşıma işini çok kısa sürede gerçekleştirmektedir.

Asansörlü Taşıma Yaparken.

Asansörlü araçlarımızla taşınan eşyalarınız şehir içi veya şehirler arası fark etmeksizin en uygun şekilde aracımıza yerleştirilir ve transferi sağlanır. Aynı şekilde eşyaların taşınacağı noktaya da yük asansörümüzü kurarak hem güvenli, hem ekonomik hem de zamandan kazanç sağlayarak taşıma işlemlerinizi gerçekleştirmekteyiz. Sizler de Mersin evden eve nakliye ihtiyaçlarınız için asansörlü taşıma firması arıyorsanız doğru adrestesiniz. Lütfen bizimle iletişime geçmeden taşınmayın.

Sitemiz ve hizmetlerim hakkında yorumlarınız bizim için değerlidir.