Asansörlü Taşımacılığın Faydaları Nelerdir?

Ülkemizde 2000’li yılların başından beri kullanıma sunulan asansörlü taşımacılığın en önemli faydası personelin kendi imkanıyla taşıma yapmasına göre daha hızlı şekilde ve sorunsuz olarak taşınmasıdır. Bununla birlikte, taşıma işi çok daha kısa sürede gerçekleşeceğinden eski yönteme göre sadece bir kaç saat içinde tüm işlemlerinizi daha hızlı şekilde tamamlamış olursunuz.

En önemli Faydası ise Ucuz Taşımacılık İmkanı Sağlaması…

Mersin Asansörlü Taşımacılık

Asansörlü taşımacılık araçları hizmete sunulduğundan beri eskiye nazaran daha uygun fiyatlarla taşıma işlemleri gerçekleşmiştir. Dilerseniz test edebilirsiniz. Yük asansörü olmayan yani Mersin’de asansörlü taşıma hizmeti veremeyen bir firmadan 14. kata taşınmak için fiyat isteyin bir de asansörlü taşıma aracı olan bir firmadan fiyat isteyin. Aradaki fiyat farkını anlayacaksınız. Asansörü olmayan firma size ya olumsuz cevap verecektir ya da diğer firmalardan kiralama yapacağı için asansörlü taşıma hizmeti veren rakiplerine göre en az 250 – 300 TL gibi fazla fiyat söyleyecektir. Bu nedenle, eski sisteme göre hem size zamandan kazandıran hem daha güvenli ve sorunsuz taşıma hizmeti sunan hem de çok daha uygun fiyatlarla taşınabileceğiniz asansörlü taşıma hizmetini mutlaka tercih etmelisiniz. Önceliğiniz, yük asansörü olan ve sizlere kendi araçları ile hizmet sunan firmalar olmalıdır.

Mersin asansörlü taşıma firması olarak, zorunlu durumlarda yüksek girişli katlara bile yük asansörü kurmaktayız. Amacımız, apartman sakinlerini de rahatsız etmeden eşyaların güvenli ve en hızlı şekilde yerine ulaştırılmasıdır. Mersin’de yüksek katların hızla artması asansörlü nakliye işi yapan firmaların birden fazla yük taşıma asansörleri ile birlikte aynı zamanda daha yüksek katlara ulaşabilecek yük asansörleri temin etmelerini gerektirmiştir. Bu nedenle, Mersin’de asansörlü taşımacılık işi için 25. kata kadar ulaşabilen araçlarla hizmet alabileceğiniz firmalardan bir tanesi de Mersin asansörlü taşıma firmasıdır. Ay Nakliyat ve ekibi olarak sizlere garantili ve güvenli nakliye hizmetini en uygun fiyatlarla sunuyoruz.

Sitemiz ve hizmetlerim hakkında yorumlarınız bizim için değerlidir.