Bizi Tercih Edenler

Sektöre adım attığımız ilk günden beri, binlerce kişi ve kuruluşa taşımacılık alanında destek olduk. Bir çok müşterimizle, birden fazla taşımacılık işlemi yaparak adeta bir aile gibi olduk. Sizleri de referanslarımız arasında görmek bize gurur verecektir.

Lütfen taşımacılık hakkında her türlü bilgi için bizimle iletişime geçiniz. Ücretsiz ekspertiz hizmetimiz için bizden randevu talep edebilirsiniz. Her türlü taşımacılık ihtiyaçlarınız için iletişim kurabileceğiniz gibi, sektöre yakın işlemlerle ilgili olarak da sizlere destek sağlayacağımızdan şüpheniz olmasın. Örneğin, lojistik hizmeti vermiyoruz fakat daha önce hizmet sağladığımız bir müşterimiz bizimle iletişim kursa ve bu alanda, benzerlik olduğu için, bizimle iletişim kursa müşterimizi geri çevirmemek adına bağlantılarımızı kullanarak lojistik hizmeti ile ilgili de seve seve yardımcı olmaktayız. Mersin evden eve nakliye konusunda yılların deneyim ve tecrübesi ile çalışan firmamızı tercih edenler hiçbir zaman sorun yaşamadı. Sizler de bizi tercih ederek sorunsuz nakliye hizmetimizden yararlanabilirsiniz.

Detaylı bilgi için tıklayın.

Yorumlarınız bizim için değerlidir. (3 Yorum)

 • Ömer oğuz

  Eylül 9, 2020 6:00 pm

  Hem çok hızlı hem de çok iyi yapıyorlar işlerini.. Sağlık personeliyim yoğun çalışmamın arasında böyle yardımcı oldukları için çok teşekkür ediyorum… Mersin Adana civarında Kesinlikle bu firmayı tavsiye ediyorum..

 • Beyza kayaalp

  Eylül 10, 2020 2:11 pm

  Çok memnunun kaldık gerçekten dün taşındık
  Bir çok kez taşıdık ama hepsi eşyalarımıza zarar verdiler Malesef ama ay nakliyat hiçbir şekilde zarar vermedi eşyalarımıza ‘Gayet iyidiler’ kesinlikle tavsiye edicem

  Bide (AY NAKLİYAT EV TAŞIYIN) …

 • Beyza oğuz

  Eylül 10, 2020 2:12 pm

  tavsiye ederim Çok memnunun kaldık gerçekten dün taşındık
  Bir çok kez taşıdık ama hepsi eşyalarımıza zarar verdiler Malesef ama ay nakliyat hiçbir şekilde zarar vermedi eşyalarımıza ‘Gayet iyidiler’ kesinlikle tavsiye edicem

  Bide (AY NAKLİYAT EV TAŞIYIN) …

Sitemiz ve hizmetlerim hakkında yorumlarınız bizim için değerlidir.