Mersin evden eve asansörlü nakliyat

AY Nakliyat, evden eve asansörlü taşıma firması olarak uzman ekibi ve donanımlı araçlarıyla kaliteli evden eve asansörlü nakliye hizmeti ile teknolojiyi birleştirerek evden eve  asansörlü  taşıma araçlarıyla hızlı, garantili ve güvenli taşıma hizmeti sunmaktadır.

Mersin evden eve asansörlü nakliyat

İlimiz Mersin’in büyük şehir olması nedeni ve kalabalık nüfusu ile orantılı olarak yapılaşmalarda hızla artmakta ve bu artışla birlikte binaların katları da yüksek olmaktadır. Yüksek katlı binalara yapılan taşımacılık işi zemin kattan alınıp tekrar zemin kata taşınması gibi değildir. 11. katta oturan bir müşterimiz tekrar başka bir semtte 16. kata taşınmak isterse, hemen Mersin asansörlü taşıma firması olarak yük asansörümüz devreye sokuyoruz. Mersin asansörlü taşımacılık hizmetiyle en yüksek katlara da ulaşabilen firmamız, diğer taşımacılık şekline göre (personelin yükü sırtında taşıması) daha hızlı ve temiz bir işçilik sunmaktadır.

Eşyalarınızı ve taşındığınız yer ile taşınacağınız yeri inceleyen firmamız, uygun olması halinde, genellikle uygun olmaktadır, Mersin evden eve asansörlü nakliyat işlemlerinizde de ihtiyaçlarınızı gidermektedir. Asansörlü taşımacılığın ortaya çıkmasıyla birlikte diğer taşıma işlemi zamanla tükenmektedir. Tükenmesi de kaçınılmazdır ki hemen her müşterimiz asansörlü evden eve nakliyat istemektedir. Çünkü müşterilerimiz ayrıldığı apartmandaki komşuları ile dargın ayrılmak istememektedir. İster istemez ne kadar da dikkat edilse yüksek bir kattan eşyaların insan gücü ile indirilmesi hem eşyalarınıza, hem bina içine hem de taşıyan personele zarar vermektedir.

Yüksek katlarda olmasına rağmen çok kısa sürede taşınan eşyalarınız, garantili ve sigortalı olarak asansörlü bir şekilde taşınmaktadır. Mersin evden eve nakliyat hizmetlerinde son sistem paketleme ve ambalajlaması ile, özel olarak evden eve taşıma için yaptırdığı araçları ile Mersin AY Nakliyat, sigortalı ve ambalajlı taşımacılık sizlere kesintisiz hizmet sunmaktadır.

Mersin ev taşımacılığı konusunda yeterince uzmanlaşmış olan firmamız, deneyimli çalışanlarımızla müşterilerimizin güvenin kazanabilmek için var gücüyle çalışmaktadır. Daha ne bekliyorsunuz? bizi arayın, hemen eşyalarınızı taşıyalım.

Sitemiz ve hizmetlerim hakkında yorumlarınız bizim için değerlidir.