Firmamız Hakkında…

Mersin AY evden eve asansörlü nakliye ve taşımacılık işlemlerinde yıların vermiş olduğu  deneyim ve tecrübe sonucu müşterilerilerimize daha kaliteli ve sorunsuz hizmet sunabilmek adına donanımlı araç filomuzla evden eve asansörlü nakliye sistemimizle daha güvenli ve kapsamlı evden eve nakliyat hizmet sunmaktayız.
20 yılı aşkın süredir mersin evden eve nakliyat sektöründe , müşterilerin istekleri doğrultusunda sorunsuz ve güvenli bir evden eve nakliye işlemi gerçekleştirmekteyiz.

Taşınma işlemlerinizden önce, firmamızın ne kadar güvenli çalıştığını anlayabilmeniz adına, sözleşme imzalamaktayız. Her türlü yetkiye sahip olan Ay Nakliyat ekibi olarak, her iki tarafında mağdur olmaması adına gereken tüm tedbirleri elinde tutmaktadır. Müşterilerimizle yaptığımız anlaşma neticesinde, konuşulanlar eksiksiz olarak kağıda dökülür. Eşyalarınızı teslim aldığımız andan itibaren tarafımızca özel olarak sigorta yapılmaktadır. Tüm eşyalarınız niteliğine göre özenle paketlenip, alanında uzman personelimiz tarafından sarsılmayacak şekilde araca yerleştirilmektedir. Daha sonra varış noktasında da yeni taşınacağınız yerde de aynı özveri ile işlemleriniz gerçekleştirilip anahtar teslimi bir hizmet sunulmaktadır.
Müşteri memnuniyeti odaklı çalışan firmamız, Mersin evden eve asansörlü taşımacılık hizmeti ile, şehir içi ve şehirler arası nakliye işleriniz için sizlere 7/24 destek vermeye hazırdır.
Firmamız hakkında daha detaylı bilgi sahibi olmak isterseniz bizimle iletişime geçebilirsiniz.