Sözleşmeli Evden Eve Nakliye

Sözleşme yaparak hem firmamızı hem de müşterimizi garantiye alıyoruz. Mersin’in en iyi evden eve nakliye hizmeti veren şirketi olarak, tüm şartları ortaya döküyoruz.

Sözleşmeli Evden Eve Nakliye

Sözleşme yapmamızın en büyük amacı, şehir içi ve şehirler arası gerçekleştirilecek olan en küçük işte dahi hem firmamızı hem de müşterilerimizi güvence altına almaktır. Karşılıklı sözleşme demek, yapılacak işin şartlarının belirlenmesi ve imza altına alınması demektir. Bu şekilde müşterimizin de elinde senet niteliğinde bir belge bulunmakta olup karşılaşabileceğimiz en küçük sıkıntıyı bile ortadan kaldırmaktadır. Müşterilerimiz, taşıma öncesi şartlarını dile getirir ve sözleşmeye eklenir. Aynı şekilde firmamız da müşteriden istediği şartları belirtir. Bunu hemen hemen her firma uygulamaktadır fakat önemli olan bunları kağıda döküp altına imza atabilmektir. Sözlü olarak verilen beyanların kanıt niteliği olmadığı için bir yaptırımı da olmayacaktır. Bu nedenle, müşterilerimizin eşyalarını en iyi şekilde taşıyacağımıza, aldığımız şekilde teslim edeceğimize dair sözleşme yaparak bu işin en iyisi olduğumuzu iddia ediyoruz.

Sizler de eşyalarınıza değer veriyorsanız, Mersin evden eve taşımacılık hizmetinde en iyi şartları sizlere sunan firmamız ile taşınmaya hazır olun. Hem kaliteli, hem güvenilir hem den uygun fiyatlı nakliye hizmeti vermekteyiz. Lütfen bizimle iletişime geçmeden eşyalarınızı taşımayınız.

Sitemiz ve hizmetlerim hakkında yorumlarınız bizim için değerlidir.