Expertiz Hizmeti

Ev nakliyesi, Ofis, Büro, Parça Eşya taşımacılığı ve diğer tüm taşımacılık işlerinizde de en iyi teklifi biz veriyoruz. Expertiz hizmetimiz sayesinde eşyalarınızı yerinde inceliyor ve en ekonomik fiyatı sunuyoruz.

Expertiz hizmeti, firmamızla anlaşma sağlayan tüm müşterilerimizin en iyi fiyat ve hizmeti alabilmeleri için sağlanan bir hizmettir. Firmamızı arayarak taşıma işlemi için her iki tarafın da onay vermesinden önce firma yetkilimiz eşyaların taşınacağı binayı asansörlü taşımaya uygun mu diye dışarıdan inceler, daha sonra eşyaların bulunduğu daireyi kontrol ederek eşyaların miktarına göre nasıl bir araçla taşıma yapılacağına karar verir ve eşyaların paketlenmesi için ne kadar ve hangi tür paketleme malzemeleri gerektiği konusunda notlarını alır ve daha sonra müşteri bilgilendirmesi yapılır.

Eşyaların gelip yerinde kontrol edilmesinin en büyük amacı müşteriye en doğru fiyatı verebilmektir. Nasıl bir taşıma hizmeti verileceği kesin olarak ortaya konur ve ona göre anlaşma sağlanır. Bu sayede hem müşterimiz hem de firmamız sözüne sadık kalarak sorunsuz ve garantili bir ev taşımacılığı hizmeti sunmuş olur. Sizler de taşınmadan önce, anlaşma sağladığınız firma bulunduğunuz ilde ise, mutlaka taşımacılık hizmeti alacağınız firmadan eşyalarınızı gelip yerinde görmesini isteyiniz.

Mersin AY evden eve nakliye firması olarak bizden dilediğiniz zaman taşımacılık hizmeti talep edebilirsiniz. Bizler de hemen hemen her türlü taşıma işlemi öncesi eşyaları yerinde inceleyerek expertiz hizmeti sağlamaktayız. Detaylar için bizimle iletişime geçebilirsiniz.

Sitemiz ve hizmetlerim hakkında yorumlarınız bizim için değerlidir.