Garantili Taşımacılık

Bizi diğer nakliye firmalarından ayıran en büyük ayrıcalıklarımızdan biri de garantili taşımacılık hizmeti sunmamızdır. Yalnızca evden eve nakliye işleriniz için değil tüm taşıma talepleriniz için garanti veriyoruz. Hem de %100 garanti. Garantili taşımadan kastımız, taşıma öncesi anlaşma sağlanması durumunda firmamızdan bir yetkili kişinin gelip eşyalarınızı sizin refakatinizde incelemesi, inceleme sonucu eşyalarınızda taşıma öncesi oluşan darbe, ezilme çizilme gibi durumların birlikte tespit edilmesi ve not edilmesi ile başlamış olur. Daha sonra anlaşma sağlanıp iş teslim alındığı andan itibaren bizden önce oluşmuş sorunların haricinde ekibimiz tarafından eşyaların paketlenmesinden nakliyesine kadar tüm süreçte meydana getirilen tüm olumsuzluklar firmamıza aittir.

Personelimizden kaynaklı veya başka bir sebeple de olsa eşyalarınızı biz teslim aldığımız için tüm sorumluluğu üstlenmekteyiz. Mersin evden eve nakliye firması olarak bu güne kadar gerek şehir içi gerekse Mersin şehirler arası taşıma işlerimizde hiçbir müşterimizi mağdur etmedik. Mersin’in Garantili nakliye hizmeti veren firma olarak kendimize yakışanı yapmaya her zaman hazırız. Temennimiz, hiç bir sorun meydana gelmeden eşyalarınızı olduğu gibi ter temiz şekilde taşımak ve sizlere tekrar teslim etmek. Fakat, kaza bu geliyorum demez, bu nedenle ekip ve yetkililer olarak tüm çabamızla her türlü önlemi alıyoruz ve daha sonra ev nakliyesi işleriniz için yola koyuluyoruz. Tüm yapılanlara rağmen yine de kaza ile de olsa yaşanan olumsuzluklar olabilmektedir. Bu nedenle, Mersin asansörlü taşıma firması olarak nakliye sigortası ile birlikte yaşanan küçük sıkıntıları da sizlere hiç yansıtmadan çözüme kavuşturmaktayız.

Sizler de şehir içi veya şehirler arası her türlü taşıma işleriniz için güvenli ve garantili hizmet almak isterseniz Mersin AY Nakliyat firması ile iletişime geçebilirsiniz.

Sitemiz ve hizmetlerim hakkında yorumlarınız bizim için değerlidir.