Taşımacılıkta Kullanılan Nakliye Araçları Hakkında

Genellikle ev nakliyesi yaptığımız için araçlarımızın neredeyse tamamı evden eve taşımacılık için tasarlanmıştır. Diğer araçlardan (açık kasa kamyonlar) ne gibi farkı var diyecek olursanız eğer, ev eşyası taşıma ile kaba yük taşımak bir değildir. Dışarıdan gelecek toz, leke ve kirli havaya karşı dirençli olan bir malzeme ile ev eşyası aynı şekilde taşınmamalıdır.

Tonlarca para harcayarak sahip olduğunuz eşyalarınız bizim için değerlidir ve özel yapılmış kapalı kasa araçlarımızla yükünüzü taşımaktayız. Nasıl mı?

Nakliye aracı iç yapısı

Kısaca bahsedelim, genellikle işimiz ev nakliyesi olduğu için araçlarımıza ev eşyalarını taşıyabilecek özel kasalar yaptırmaktayız. İç yapısı halı ile kaplı, yüklenen eşyaların da bağlanabileceği askı elemanları bulunmakta. dışarıdan gelebilecek her türlü darbe sarsıntıya karşı eşyalarınızı uyguladığımız paketleme sistemi her ne kadar koruyor olsa da araç kasalarının da uyumlu olması çok önemlidir. Bu nedenle, araç kasalarını eşya taşımacılığı için uyumlu şekilde yaptırmaktayız. Son model araçlarımızla yolda kalma riskini, eşyalarınızın zamanında yetişmemesi gibi riskleri de ortadan kaldırarak işlemlerimizi gerçekleştirmeye çalışıyoruz.

Sitemiz ve hizmetlerim hakkında yorumlarınız bizim için değerlidir.