Paketleme & Ambalajlama

Mersin evden eve nakliye firması olarak, bizi rakiplerimizden ayıran en önemli özelliğimiz en kaliteli malzemelerle itinalı bir şekilde eşyaları taşımaya hazırlamak. Yani paketleme ve ambalaj sistemini en iyi şekilde kullanan firmayız diyebiliyoruz.

Eşyaların sorunsuz ve düzgün şekilde sarılması, yani paketlenmesi, o eşyaların saatlerce yol gitmesi hatta bozuk yolda bile ilerlemesi halinde hiçbir zarar görmeden taşınmasını sağlamaktadır. Bu nedenle, aracınız ve yük asansörünüz hatta sermayeniz ne kadar çok olursa olsun, işinin uzmanı olan firmaya eşyalarınızı teslim etmemeniz halinde ister istemez ezilme, çizilme ve kırılma gibi olumsuzluklar yaşayabiliyorsunuz. Bu nedenle, son derece önem verdiğimiz paketleme işinde kesinlikle taviz vermeden gerek Mersin evden eve nakliye işinizde gerekse Mersin şehirler arası taşıma işlerinizde aynı kalitede hizmet sunmaktayız. Öncelikle işinin uzmanı olan ekip arkadaşlarımız iş paylaşımı yaparlar, elektrik işlerinden anlayan personel beyaz eşyalar ve elektrikli ürünlerin paketlemesini yapar, gerekiyorsa söker ve kırılmayacak şekilde paketler, mobilya işinden anlayan personelimiz de mobilyalarınızın sökümünü ve paketlemesini yapar. Bu şekilde işi bilen kişilerce paketleme ve söküm – montaj işlemlerini yapıyoruz ki eşyalarınızı aldığımız gibi teslim edebilelim. 

Sizler de son derece işine ehemmiyet gösteren bir firma ile taşınmak istemez misini? Hem de rakip taşıma firmaları ile fiyat konusunda da yarış içinde olan bir firma ile? O halde bizimle iletişime geçebilirsiniz. İletişime geçmeden önce eşyalarınızı nasıl paketlediğimizi incelemek isterseniz aşağıdaki resimlere bakabilirsiniz.

Sitemiz ve hizmetlerim hakkında yorumlarınız bizim için değerlidir.